Przejdź do

Sevitel na Targach Górnictwa, Zasobów Naturalnych i Technologii MINEX 2023 w Tureckim Izmirze.

14 września, 2023

Turcja posiada bardzo strategiczną lokalizację pod względem zasobów naturalnych, İZFAŞ zorganizował w Izmirze w Turcji 10 edycję MINEX w dniach 13–16 września 2023 r., która oferuje ogromne możliwości biznesowe dla profesjonalistów z branży górniczej z całego świata.

MINEX Izmir ugruntował swoją pozycję jako wydarzenie wybierane przez wszystkich zaangażowanych w przemysł wydobywczy, budujących most biznesowy prowadzący do sukcesu międzynarodowych i krajowych górników i dostawców, którzy mogą wykorzystać i zbadać potencjał tureckich zasobów węgla,  minerałów i sektorów wydobywczych.

Od kilku lat na targach prezentowana jest oferta firm Sevitel, Roottel oraz Sybet, a po raz drugi z udziałem naszych przedstawicieli. Ogromne zainteresowanie naszymi flagowymi produktami prezentowanymi przez naszego partnera z Turcji Era Group pokazało, że nasze innowacyjne rozwiązania cieszą się ogromnym uznaniem na arenie międzynarodowej. Nasz udział w tureckim wydarzeniu jest wypełnieniem naszych założeń i strategii w zakresie rozszerzania naszej oferty na arenę międzynarodową.