KIM JESTEŚMY

SEVITEL Spółka z o.o. jest wiodącym dostawcą i producentem najwyższej jakości, innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów telekomunikacyjnych, gazometrycznych, teleinformatycznych, zasilania gwarantowanego i zapewnienia bezpieczeństwa pracy, dedykowanych dla branży górniczej oraz innych obiektów przemysłowych.

SEVITEL łączy wieloletnie doświadczenie i znajomość branży ze specjalistyczną wiedzą i wysokimi kompetencjami pracowników, dążąc do jak najlepszego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb Klientów.

Działając od 2001 roku nasza firma z sukcesem realizuje liczne wdrożenia w kraju i za granicą, zdobywając dobrą reputację oraz zaufanie Klientów i Partnerów. SEVITEL dąży do tego, aby Klienci mieli satysfakcję z dokonanych zakupów, ciesząc się z najwyższej jakości i niezawodności produktów, terminowych dostaw oraz partnerskiej współpracy.

Głównymi odbiorcami naszej firmy są kopalnie węgla kamiennego, kopalnie rudy miedzi, a także kopalnie soli, surowców mineralnych, skalnych, kopalnie odkrywkowe węgla brunatnego oraz zakłady przeróbcze.

Współpraca z jednostkami naukowymi, a także z firmami o uznanej renomie w branży górniczej, pozwalają firmie SEVITEL na stworzenie kompleksowej oferty asortymentowej, a także gwarantują wysoką jakość produktów i usług. Dowodem uznania środowiska biznesu dla działań, dynamicznego rozwoju i potencjału naszej firmy jest przyznane przez magazyn Forbes wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2013 w kategorii firm o poziomie przychodów 50 – 250 mln PLN w województwie śląskim. SEVITEL otrzymał również w 2008 roku Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w kategorii polskie przedsiębiorstwo.

Przez 16 lat obecności na rynku SEVITEL rozwija i oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, przeznaczone przede wszystkim dla kopalń podziemnych. Kompleksowa i nowatorska oferta firmy SEVITEL pozwala nie tylko na podniesienie bezpieczeństwa ale również na wzrost efektywności i wydajności pracy.