SWITCHE ERICSSON–LG


Witamy na stronie, gdzie możecie Państwo znaleźć informacje na temat produktów LG-Ericsson (dawniej LG-Nortel) - przełączników 2 i 3 warstwy serii iPECS-ES

Przełączniki iPECS ES seria 2000/3000

Oferta iPECS-ES to szeroki wachlarz rozwiązań o wysokiej wydajności pozwalający zbudować sieć LAN tak, aby spełniała twoje potrzeby biznesowe. Infrastruktura komunikacyjna o wysokiej wydajności jest potrzebna w dzisiejszym środowisku biznesowym, by pomóc w zwiększeniu efektywności działania przedsiębiorstwa, ograniczyć wydatki i zapewnić zabezpieczenie inwestycyjne podczas przygotowania przedsiębiorstwa do przyszłej rozbudowy sieci i aplikacji.

Przełączniki iPECS ES LG-Ericsson zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z rozwiązaniami Unified Communication iPECS. Dzięki zaawansowanym funkcjom QoS (Quality of Service), obsługi VLAN oraz PoE (Power over Ethernet) bardzo dobrze nadają się do wszelkich rozwiązań VoIP i nie tylko.

Seria przełączników ES-2000/3000 to zarządzalne rozwiązanie zapewniające administratorom sieci oraz systemów teleinformatycznych LG-Ericsson pełną kontrolę nad ruchem w ich sieci w ramach funkcji dostępnych w warstwie 2. Dzięki protokołowi SNMP możemy dzięki webowej aplikacji UDM monitorować ich poprawność pracy, administrować nimi a także magazynować ich konfigurację.

Seria ES-2000/3000 składa się z 4 rodzajów 24 portowych przełączników wspierających sieci Fast Ethernet, Gigabit Ethernet oraz zapewniających zasilanie PoE w standardach 802.3af i 802.3at.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce Parametry Techniczne.Przełączniki IPECS-ES
Brak cerftyfikatów
Brak załączników