APLIKACJA SOFTPHONE - PHONTAGE


APLIKACJA SOFTPHONE - PHONTAGE

Dedykowana do systemu iPECS-MG aplikacja softphone umożliwiająca realizacje komunikacji głosowej za pośrednictwem komputera PC bez konieczności posiadania aparatu telefonicznego. Konfiguracja systemu iPECS-MG pozwala na posiadanie jednego (wspólnego) numeru dla telefonu oraz aplikacji. Logując się do systemu z wykorzystaniem sieci LAN/WAN użytkownik dostępny jest zawsze pod tym samym numerem.

PHONTAGE - samodzielna aplikacja na PC, pełna funkcjonalność telefonu systemowego plus dodatkowe usługi takie jak:

  • Książka telefoniczna, z możliwością aktualizacji bazy danych np.: Outlook - kontakty
  • Logi połączeń, historia realizowanych połączeń wychodzących, przychodzących, odebranych, nie odebranych
  • Możliwość nagrywania rozmów na życzenie bezpośrednio na Twój komputer. Rozmowy mogą być archiwizowane, możemy dodać komentarz i przesłać ją na dowolny adres e-mail wraz z własnym komentarzem
  • Książka telefoniczna umożliwia zaplanowanie połączeń do wybranych osób o ustalonej godzinie i czasie. Phontage przypomni nam o tym zadaniu z pytaniem czy realizować połączenie lub umożliwi określenie innego terminu.
  • Phontage umożliwia aktywację pokoju telekonferencyjnego w systemie iPECS-MG oraz przesłanie zaproszenia z informacją o telekonferencjido wybranych osób
  • Możemy pobrać kopię zapasową pozostawionych wiadomości głosowych z wyznaczonej skrzynki numeru wewnętrznego na nasz komputer (LAN). Po wykonaniu kopii zapasowej możemy wykasować wiadomości ze skrzynki głosowej. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób które chcą archiwizować rozmowy na swoim komputerze.
  • Dodatkowo aplikacja Pontage (wersja Delux) umożliwia przesłanie obrazu jeśli nasz komputer wyposażony w kamerę.
  • Phontage (wersja Delux) umożliwia również pracę na wspólnym dokumencie (udostępnianie dokumentów) w sieci LAN dla innych osób.
  • Phontage może zostać uruchomiona na telefonach GSM oraz urządzeniach mobilnych PDA pracujących w oparciu o Symbian oraz Windows Mobile.
  • Zatem jest to idealne rozwiązanie zarówno pod względem kosztów (zakupu oraz utrzymania) jak i funkcjonalności dla pracowników którzy wymagają dostępu do numeru firmowego w każdej możliwej sytuacji.

To tylko wybrane funkcje z bogatej palety usług aplikacji Phontage. Oprócz wymienionych powyżej możemy wysyłać sms-y, czatować z innymi użytkownikami tej aplikacji w naszym systemie, mamy do dyspozycji okno Pop-up jeśli aplikacja pracuje w tle. Możemy indywidualnie definiować przyciski funkcyjne dla konsoli DSS, które umożliwiają bieżący podgląd statusu innych numerów wewnętrznych, linii miejskich lub przypisać do nich kody szybkiego dostępu do bogatej gamy usług central LG-Ericsson.

Zatem jest to idealne rozwiązanie zarówno pod względem kosztów (zakupu oraz utrzymania) jak i funkcjonalności dla pracowników którzy wymagają dostępu do numeru firmowego w każdej możliwej sytuacji.




Brak cerftyfikatów
Brak załączników